Gaziantep Web Tasarım

Karınca Bilişim olarak Türkiye’nin birçok yerinde Web Tasarım hizmeti vermekteyiz. Bu şehirlerden birisi de Gaziantep Web Tasarım olarak bilinmektedir. Gaziantep’te kurulan Karınca Bilişim ile Web Tasarım için birebir iletişime geçebilir ve profesyonel WordPress web sitelerine sahip olabilirsiniz. Sektörünüze ve isteklerinize bağlı olarak sizlere özel tasarımlar meydana getiriyor ve farklılığınızı ortaya koyuyoruz. Gaziantep Web Tasarım hizmetleri için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5

Yıllık Tecrübe

5+ yılın üzerinde ki çalışma süremiz sayesinde kazandığımız tecrübe ile ihtiyaçlarınıza yönelin çözümler sunuyoruz.

100

Müşteri Memnuniyeti

Karınca Bilişim olarak sizlere en üst düzeyde hizmet sunmak ve memnuniyetinizi sağlamak için devamlı çalışıyoruz.

365

Gün Destek

WordPress ve WoCommerce alanlarında web sitenizin ihtiyacına göre yılın 365 günü siz değerli müşterilerimize destek sunuyoruz.

Neden Karınca Bilişim ?

Karınca Bilişim Gaziantep’te kurulmuş bir WordPress ve SEO Ajansıdır. Bu yüzden Gaziantep içerisinde ulaşabileceğiniz en kaliteli Web Tasarım firmaları arasında yer almaktadır. Yıllardır Web Tasarım, Reklam, SEO, WordPress, WooCommerce gibi birçok alanda faaliyet gösteren Karınca Bilişim, Gaziantep Web Tasarım olarak bilinmektedir. Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet veren Karınca Bilişim’in bazı hizmetleri aşağıda yer almaktadır.

Web Tasarım

İşletmenizi size özel web tasarımı ile güçlendiriyoruz. Bunu yaparken WordPress altyapısını kullanarak güvenlik ve stabilize garantisi sunuyoruz.

Grafik Tasarım

Size özel Logo, banner ve dikkat çekici grafik tasarımlar ile işletmenize ayrı bir güç katıyor ve markalaşma konusunda yardımcı oluyoruz.

İnternet Reklamları

Pazarlama stratejinize uygun reklamları titizlikle hazırlar, etkin bir şekilde yönetir ve ayrıntılı raporlar sunarız. Bu sayede kazancınız ve müşteri potansiyeliniz artar.

Sosyal Medya Reklamları

Facebook, Twitter, İnstagram ve Youtube olmak üzere 4 farklı platformda sizin için reklam verebilir ve müşteri portföyünüzü geliştirebiliriz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı, şirketlerin görsel ihtiyaçlarını karşılayan logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf gibi tasarımları içerir.  Bu tasarımlar özel hazırlanmaktadır.

İçerik Geliştirme

Kaliteli içerik, etkili müşteri iletişimi sağlar ve bu da müşteri memnuniyetini arttırır. Sizler için kaliteli içerikler hazırlayabilir ve kalitenizi arttırabiliriz.

Haritalara Kayıt

Müşterilerimizin ürünlerimize erişimini artırmak adına, işletmemizi Google, Apple, Facebook, WhatsApp ve Yandex haritalarına sizin için ekleyebiliriz.

SEO Hizmetleri

SEO hizmetimiz ile web sitenizi arama motorlarında (Google, Yandex vb.) ilk sayfalarda çıkmasını sağlayabiliriz. Bu sayede reklam masrafınız azalır.

Destek & Danışmanlık

Hazır kurulu web siteniz için destek ve danışmanlık hizmeti verebiliriz. Bu hizmet ile web sitenizde ki hataları çözebilir veya farklı konularda destek sağlayabiliriz.

Hizmet Sunduğumuz Sektörler

Gaziantep Web Tasarım ile çalıştığınız süre zarfı içerisinde siz değerli iş ortaklarımıza profesyonel WordPress Uzmanlarımız tarafından en kaliteli hizmet sunulucaktır. Aldığınız hizmet fark etmeksizin web sitenizin genel durumu, performansı ve güvenlik açıkları hakkında detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Profesyonel anlamda bir web sitesi kurmak ve yönetmek oldukça zor bir süreç olsa da Karınca Bilişim ile bu süreç oldukça keyifli ve eğlenceli bir hal alacaktır. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Aşağıda ki bölümde hizmet verdiğimiz bazı sektörleri görebilirsiniz.

Kurumsal

İster fiziksel isterse çevrimiçi, her kurumsal firmanın kaliteli bir web sitesine ihtiyacı vardır. İşletmenizi dünyaya tanıtmanın en etkili ve bütçe dostu yolu bir web sitesine sahip olmaktadır.

E-Ticaret

İnstagram ve Facebook üzerinden satış yapan kişilerin kesinlikle bir e-ticaret web sitesine sahip olmaları gerekmektedir. E-ticaret web site kurulum paketleri ile hemen çevrimiçi satışa başlayabilirsiniz.

Blog & Portföy

Kişisel blog, şehir rehberleri, magazin siteleri, yemek tarif siteleri veya haber sitesi gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan en bütçe dostu çözümler WordPress ile sizlerle.

Gaziantep Web Tasarım

Gaziantep Web Tasarım Hizmeti

Karınca Bilişim, Gaziantep merkezli bir firma olarak, geniş bir sektörel yelpazeye yönelik özgün ve kurumsal çözümler sunmaktadır. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayarak, Gaziantep Web Tasarım Hizmeti alanında en üst düzeyde destek sağlamaktır.

Firmamız, listelenen hizmetlerin yanı sıra çeşitli diğer hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır. Karınca Bilişim, 5 yılı aşkın bir süredir sektörde faaliyet göstererek, müşterilerimize kazançlı çözümler sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Web Tasarım, Grafik Tasarım, İnternet Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Kurumsal Kimlik Tasarımı, İçerik Geliştirme, Haritalara Kayıt, SEO Hizmetleri, WordPress Hizmetleri ve WooCommerce Kurulum ve Destek gibi birçok alanda uzmanlaşmış bulunmaktayız.

Firmamızın başarıları, uzun yıllara dayanan deneyim ve uzman kadromuz sayesinde gerçekleşmektedir. Yaptığımız her çalışmada, değerli iş ortaklarımızın memnuniyetini temel alarak, sektörde kalıcı ve saygın bir konum elde etmeyi sürdürüyoruz. Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun, etkileyici ve işlevsel çözümler sunarak, onların başarılarına katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Gaziantep Web Tasarım olarak, teknoloji ve trendlerin ötesinde ilerleyerek, müşterilerimize rekabet avantajı kazandırmaya ve onların dijital dünyadaki varlığını güçlendirmeye devam edeceğiz.

5

Yılların WordPress Tecrübesi

WordPress Kurulum & Danışmanlık

WooCommerce Kurulum & Destek

SEO Hizmetleri & Optimizasyon

Sorularınız mı var?

Sıkça sorulan sorulara göz atın

WordPress nedir?

WordPress dünya üzerinde birçok web sitesi tarafından kullanılan açık kaynak kodlu bir blog ve web sitesi oluşturma yazılımıdır. WordPress, kolay, işlevsel ve anlaşılabilir olması nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

WordPress altyapısını kullanarak blog, e-ticaret sitesi, haber sitesi gibi birçok türden web sitesi açılabilmektedir.

WordPress birçok geliştirici tarafından hazırlandığı ve açık kaynak kodlu olduğu için herhangi bir kullanıcı tarafından istenildiği gibi özelleştirilebilir. Bu durum sizlere web sitenizi istediğiniz niteliklere göre özelleştirme imkanı sunmaktadır. WordPress altyapısı için geliştirilen binlerce tema ve eklenti sayesinde kullanıcılar WordPress’i oldukça rahat kullanabilmektedirler. WordPress’in en iyi yanlarından birisi de öğrenmesi oldukça kolay bir yazılım olmasıdır. Yeni başlayanlar için ideal bir seçim olan WordPress aynı zamanda aktif topluluğu sayesinde herhangi bir sorun veya sıkıntı yaşadığınızda yardım alabileceğiniz birçok kaynağa erişim imkanı sağlar.

İçerik Geliştirme nedir?

İçerik geliştirme hizmetiyle birlikte web sitenize SEO uyumlu ve kaliteli makaleler veya içerikler hazırlanarak web sitenizin üst sıralarda yer alması hedeflenir. İçerik geliştirme sayesinde web sitenizin kalitesi ve değeri artar.

SEO hemen sonuç verir mi?

Hayır, SEO bir yatırım gibi düşünebilirsiniz. Zaman alan ancak bir süre oldukça büyük etkiye sahip olan bir çalışmadır. SEO ile web siteleriniz anında Google’da ilk sayfalarda yer almaz ancak zamanla ilk sayfalarda yer alarak size ciddi katkılar sağlar.

Domain ve Hosting'i karşılıyor musunuz?

Bizden satın alacağınız paketlere ve özelliklere göre bu durum değişiklik göstermektedir. 

Destek hizmeti danışmanlık hizmetini de kapsıyor mu?

Hayır, WordPress danışmanlık ve WooCommerce danışmanlık için paket satın almanız gerekmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi için hizmet sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nedir?

Karınca Bilişim üzerinden satın alacağınız tüm hizmetleri kredi kartı veya Havale/EFT şeklinde ödeyebilirsiniz.

Ücret iadesi sağlıyor musunuz?

Maalesef böyle bir durum mümkün olmuyor. Yapılan tüm işlemler dijital hizmet alanına girdiği için yapılan işlemlerin geri alınması mümkün değil. Bu yüzden siz çalışmayı beğenene kadar revizyon gerçekleştiriyoruz.

Çalışmanın ardından destek sağlıyor musunuz?

Çalışma bittikten sonra bizim tarafımızdan destek alabileceksiniz. Çalışma sonrası destek şunları kapsamaktadır : web sitenizde oluşabilecek herhangi bir hata, tema, WordPress ve eklenti güncellemesidir. Destek süresi satın aldığınız pakete göre değişiklik göstermektedir. Bu süreler isteğe bağlı uzatılabilir.

Teklif formunu kullanarak Gaziantep Web Tasarım hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

İşletmenizi dijital taşımak ve bu süreci en iyi şekilde yönetmek istiyorsanız eğer WordPress kurulum hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yanda ki teklif formundan bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Kurulum Hizmeti

Close
Bize Ulaşın