Bu beyan Karınca Bilişim’in gizlilik politikasını içerir. Karınca Bilişim web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Karınca Bilişim üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, Karınca Bilişim ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sitemizde yayınlanan yazılara site ziyaretçilerimiz yorum yazabilirler. Site ziyaretçilerimiz yapacakları yorumlarda suç teşkil edebilecek yorumlar yapmamalıdır. Bu amaçla küfür içeren, müstehcen ve ayıplı ifadeler yorumlarda yer almamalıdır. Yapılan yorumlar her ne kadar editör onayından geçse de yine de yorumu yapan kişinin sorumluluğundadır.

Tarafımıza ilettiğiniz tüm bilgiler ‘Gizli Bilgi’ olarak anılacak ve Karınca Bilişim tarafından hassasiyet ile korunacaktır. Bu bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. 

Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Gizli bilgiler sistemimiz tarafından saklanmayacak ve işlemler sonrası silinecektir. Hizmet sonrası Karınca Bilişim’in yükümlülük ve sorumlulukları ortadan kalkacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Karınca Bilişim, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız, fatura ve teslimat adresiniz, doğum tarihiniz ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Karınca Bilişim gerek gördüğü takdirde sitede yayınlanan bir yazıyı yayından kaldırma veya yazıda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Copyright ©2021 –  Tüm Hakları Mahfuzdur. İçeriklerin izinsiz kopyalanması ve paylaşılması yasaktır.