WordPress
Danışmanlık Hizmeti

WordPress danışmanlık hizmetimiz sayesinde, web sitenizi profesyonel ve kusursuz bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz. Web sitenizde bulunan tüm eklentileri sizin için daha profesyonel şekilde ayarlıyor, temanızı özelleştiriyor ve SEO konusunda sizi rakiplerinizden öne taşıyacak adımlar atıyoruz. Bunların yanı sıra güncelleme, güvenlik açıkları gibi birçok konuda da destek sağlıyoruz.

Yeni İçerik

Web sitenize uygun şekilde blog yazıları, sayfalar ve kategoriler ekleyerek web sitenizin her zaman güncel kalmasını sağlıyoruz. Bu sayede Google sıralamanız devamlı olarak yükseliyor.

Bakım ve Güncelleme

WordPress açık kaynak kodlu bir yazılım olması sebebiyle devamlı güncelleme alır. Bu güncellemelerin yapılmaması sonucunda ciddi güvenlik açıkları ve sorunlar meydana gelebilir. Web sitenizde bulunan eklenti, tema ve temel güncelleme işlemlerini yapıyoruz.

Güvenlik ve Optimizasyon

Siz değerli müşterilerimiz için WordPress altyapısına sahip web sitenizin güvenliğini sağlayarak saldırılara karşı gerekli önlemleri alıyoruz. Düzenli yedek alarak verilerinizi güvende tutuyoruz.

Pazarlama Stratejisi

Web siteniz üzerinden düzenleyeceğiniz kampanya, çekiliş gibi pazarlama stratejileri için uygun altyapıyı hazırlıyoruz. Özel günler için oluşturulan kampanya yönetimini sağlayarak sizlerin satışlarını arttırıyoruz. Bu sayede hem marka değeriniz artıyor.

Profesyonel WordPess Danışmanlık Hizmeti

Bizimle çalıştığınız süre içerisinde siz değerli müşterilerimize Profesyonel WordPress Uzmanlarımız tarafından destek sağlanacaktır. Bunun yanı sıra aldığınız hizmet fark etmeksizin web sitenizin genel durumu, performansı ve güvenliği hakkında bilgilendirme yapılacaktır. 

Web sitesi kurmak ve yönetmek her ne kadar zor bir süreç olsa da bu süreç Karınca Bilişim ile oldukça keyifli ve kolay bir hal almaktadır. Aşağıda ki butondan hemen bize ulaşarak web sitenizi profesyonel ellere bırakabilirsiniz.

Profesyonel WordPress Danışmanlık Hzimeti

WordPress Danışmanlık

Karınca Bilişim, 5+ yıldan fazla süre gelen WordPress Kurulum, Destek ve Danışmanlık hizmet sektörü içerisinde yer almaktadır. Yılların tecrübesi ve sektörün gerekliliklerinin farkında olan Karınca Bilişim her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedeflemiştir. 

Müşterilerinin isteklerine  yönelik çalışma stratejisi oluşturan Karınca Bilişim sadece destek verdiği konuda değil web sitenizin genel durumu ve ihtiyaçlarına yönelikte rapor sunmaktadır. Bizden alacağınız hizmet sonrasında belirtmeniz durumunda web sitenizin genel durumu hakkında tarafınıza rapor sunulacaktır.  

Eğer WordPress danışmanlık hizmeti almak isterseniz aşağıda ki sizi arayalım butonuna tıklayarak dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Danışmanlık Hizmeti
5

Yılların WordPress Tecrübesi

WordPress Kurulum & Danışmanlık

WooCommerce Kurulum & Destek

SEO Hizmetleri & Optimizasyon

Bize ulaşın

WordPress danışmanlık hizmetimiz için aklınıza takılabilecek soruları yanıtlayarak aşağıda listeledik. Eğer aradığınız soru veya tanıt aşağıda bulunmuyorsa dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Sıkça sorular sorular

Danışmanlık ücreti yapılacak olan işleme göre farklılık göstermektedir. Şu anda paketlerimiz arasında yıllık, aylık ve tek seferlik danışmanlık ücretleri bulunmaktadır. İletişim formu aracılığı ile istediğiniz hizmet hakkında detaylı bilgi vererek fiyat alabilirsiniz.

WordPress danışmanlık hizmeti yukarıda da belirttiğimiz üzere yeni içerik, bakım ve güncelleme, güvenlik ve optimizasyon ve pazarlama stratejisi gibi hizmetleri kapsamaktadır. Farklı bir hizmet için destek almak isterseniz yanda bulunan iletişim formundan dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Maalesef hayır, eğer Woocommerce için danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız lütfen WooCommerce Danışmanlık​ Hizmeti sayfasını kontrol ediniz.

Evet, istediğiniz zaman danışmanlık hizmetini sonlandırabilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme için hizmet verilen süre tutardan düşülerek tarafınıza iade gerçekleştirilir.

Maalesef hayır, yapmış olduğumuz tüm işlemler dijital olduğu için tek seferlik alınan danışmanlık hizmetinde ücret iadesi söz konusu değildir.

Evet tabiki de istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek WordPress Danışmanlık paketinizin süresini uzatabilirsiniz.


Bize Ulaşın