WordPress SEO Hizmeti

WordPress SEO Hizmeti ile web sitenizi arama motorlarında birinci sayfalara çıkarabilirsiniz. Bu sayede web siteniz organik trafiğe sahip olur ve potansiyeli artar.

WordPress SEO Hizmeti

WordPress SEO hizmeti ile rakiplerinizi geride bırakın!

“Profesyonel WordPress SEO ekibimiz ile birlikte web sitenizin durumunu kontrol ederek SEO için etkili olacak yolları belirliyoruz.  Bu sayede yapacağımız SEO çalışması web sitenize daha çok fayda sağlamış oluyor. Web sitenizin organik ziyaretçi sayısını arttırmak ve arama motorlarında yüksek sıralarda olmak için Karınca Bilişim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.”

Anahtar Kelime Analizi

Web siteniz için profesyonel çalışma ortaklarımız ile birlikte anahtar kelime analizi yapıyoruz. Bu sayede web sitenizde ki içeriklere uygun SEO çalışması gerçekleştiriyoruz.

Rakip Analizi

Web sitenize rakip olabilecek aynı kategoride ki web sitelerini analiz ederek ne gibi SEO tekniklerini kullandıklarını anlarız ve buna karşı strateji geliştiririz.

SEO Çalışması ve Rapor

Tüm bilgiler toplandıktan sonra uygun SEO çalışması yapılır ve müşterimize SEO raporu sunulur. Bu rapor yapılan tüm işlemleri ve önerileri içermektedir.

Site İçi SEO Hizmeti (On Page SEO)

Site için SEO hizmeti, web sitenizin arama motoları tarafından nasıl tanınması ve anlaşılması gerektiğini belirleyen unsurdur. Arama motorlarında iyi bir sıralamaya sahip olmak site içi SEO işlemlerinin yapılmış olması gerekir. Bu hizmet içerisinde web sitenizin genel yapısını, meta etiketleri, anahtar kelimelerin kullanım yerlerini ve içerik yapıları gibi birçok belirleyici unsuru baz almaktadır. Bu unsurlar incelerek SEO için uygun hale getirilmelidir. 

Site içi SEO hizmeti alan müşterilerimize yapılacak olan işlemler;

Site Dışı SEO Hizmeti (Off Page SEO)

Site dışı SEO hizmeti web sitenizin arama motorları tarafından daha iyi görülmesini ve tanınmasını sağlamak için dışarıdan yapılan çalışmalar bütünüdür. Site dışı SEO paketimizin içerisinde backlink çalışmaları, sosyal medya, marka bilinirliği, içerik pazarlaması gibi araçlar yer almaktadır.

Site dışı SEO hizmeti alan müşterilerimize yapılacak olan işlemler;

WordPress SEO Analizi

Web siteniz için ücretsiz SEO analizi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde web sitenizin SEO performansı ve hangi alanlarda iyileştirme yapılması gerektiği hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Sıkça sorulan sorulara göz atın

Site içi ve Site dışı SEO arasında ki farklar nedir?

SEO çalışmaları iki farklı şekilde yapılmaktadır. 

  • Site içi SEO çalışması
  • Site dışı SEO çalışması

Site içi SEO o web sitesinin iç yapısını, içeriklerini, anahtar kelimeleri, meta etiketlerini, URL yapısını ve siteyle ilgili birçok unsuru baz alır. 

Site dışı SEO ise web sitenin dışında gerçekleştirilen SEO işlemlerinin bütünüdür. Bu işlemler backlink, sosyal medya çalışmaları, pazarlama stratejisi gibi unsurları içermektedir.

Site dışı SEO web sitenizin güvenilirliğini ve marka bilinirliğini artırırken site içi SEO ise web sitenizin arama motoru sıralamanızı etkilemektedir.

SEO hizmetinin önemi nedir?

Günümüz koşullarında artık internet oldukça önemli bir yer almaktadır. Birçok işletmenin ayakta kalabilmesinin en temel sebeplerinden birisi interneti doğru bir biçimde kullanmaları diyebiliriz. Müşteri potansiyelinizi artırmak ve kalıcı müşteri edinmek için web sitenizin Google sıralamasında iyi bir konumda yer alması gerekmektedir. 

Bu kısımda Karınca Bilişim olarak biz devreye giriyor ve sizin için WordPress SEO işlemlerini gerçekleştiriyoruz. WordPress SEO hizmeti sayesinde arama motorlarında görünürlüğünüz artarken müşteri bulma potansiyelinizde eşit düzeyde artış gösteriyor. Profesyonel bir şekilde yaptığımız SEO çalışması sonrasında rakiplerinize karşı ciddi bir avantaj elde ederek arama motorlarında ön planda yer alıyorsunuz.

Anahtar kelime analizi nedir?

Anahtar kelime analizi web sitenizin içeriği ile ilgili olan anahtar kelimeler baz alınarak yapılır. Bu anahtar kelimelerin ne kadar popüler olduğu, rakipleriniz tarafından hangi anahtar kelimelerin kullanıldığı, rekabet seviyesi ve arama sonuçlarında ki etkisi gibi birçok durum değerlendirilir. Bu analiz sayesinde web siteniz arama motorlarında daha görünür hale gelir ve arama motorları sizi çok daha iyi anlar. Bu adım SEO stratejisi oluştururken oldukça büyük önem arz etmektedir.

Rakip analizi nedir nasıl yapılır?

Rakip analizi sizinle aynı kategoriye sahip web sitelerinin ne kadar ziyaretçiye sahip olduğu, hangi anahtar kelimeden ne kadar ziyaretçi geldiği ve rakiplerinizin arama motorlarında ki durumları hakkında detaylı bilgiye ulaştığımız çalışmadır. Bu çalışma dünyaca ünlü profesyonel iş ortaklarımız ile birlikte yapılmaktadır.

SEO teknikleri arama motorlarında görünürlüğünüzü arttırmak ve yüksek sıralamalar elde etmek için kullanılan bir unsurdur. SEO sayesinde web siteniz daha iyi anlaşılarak siteniz arama motorlarında daha iyi yerlere gelir. Bu işlemlerin gerçekleşmesi için birçok teknik kullanılmaktadır. Bu tekniklerden birisi de dış SEO hizmetinde kullanılan backlinklerdir. 

Backlink bir web sitesinden diğer web sitesine verilen bağlantıdır. Backlinkler sayesinde arama motorları web sitenizin güvenilirliğini ve değerini anlayarak sizi arama sonuçlarında daha yüksek sıralama da çıkmanızı sağlar. Bu sayede organik ziyaretçi trafiğiniz artar ve sitenizin kalitesi artmış olur.

Çalışmalar kaç günde tamamlanmaktadır?

Yapılan SEO çalışmaları web sitenizin durumuna ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama olarak iç SEO hizmeti 5 ile 10 iş günü sürmektedir. 

Dış SEO hizmeti ise alacağınız pakete göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak bu hizmet 30 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Çalışma sonrası tarafıma rapor iletilecek mi?

Yapılan işlemler sonrasında tarafınıza detaylı rapor sunulacaktır. Bu rapor da web sitenizin iç ve dış SEO durumu hakkında bilgi edinebileceksiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Karınca Bilişim üzerinden satın alacağınız tüm hizmetleri kredi kartı veya Havale/EFT şeklinde ödeyebilirsiniz.

Ücret iadesi var mı?

Maalesef böyle bir durum mümkün olmuyor. Yapılan tüm işlemler dijital hizmet alanına girdiği için yapılan işlemlerin geri alınması mümkün değil.

Teklif formunu kullanarak WordPress kurulum hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

İşletmenizi dijital taşımak ve bu süreci en iyi şekilde yönetmek istiyorsanız eğer WordPress kurulum hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yanda ki teklif formundan bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Kurulum Hizmeti

Close
Bize Ulaşın