WordPress Kurulum Hizmeti

Blog, E-ticaret, İşletme veya Kurumsal hiç fark etmeksizin bizimle iletişime geçerek size özel sunduğumuz WordPress Kurulum hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Neden Karınca Bilişim ile çalışmalısınız?

WordPress dünya üzerinde en yaygın kullanılan içerik yönetim sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle WordPress için geliştirilen birçok tema ve eklenti mevcuttur. Bu eklenti ve temaların kurulumları ve dizayn edilmesi çoğu zaman oldukça meşakkatli olabilmektedir. Bu nokta Karınca Bilişim tüm işlemleri sizin adınıza tamamlamaktadır. 

WordPress Kurulum Hizmeti

Sizi tanıyoruz

Çalışmalara başlamadan hemen önce istediğiniz nitelikleri iyice anlayarak hosting, domain ve tema seçiminde yardımcı oluyoruz. Bu sayede en iyi seçimleri yaptığınızdan emin oluyoruz.

Tasarıma Başlıyoruz

WordPress web siteniz için tema seçimi yapıldıktan hemen sonra bize sağlamış olduğunuz bilgiler ile birlikte web sitenizin tasarıma başlıyoruz. Siz beğenene kadar revizyona devam ediyoruz.

Projenizi teslim ediyoruz.

WordPress web sitenizin hazır hale gelmesinden sonra sizinle web siteyi nasıl kullanacağınıza dair rebher paylaşıyoruz. Bu sayede kimseye ihtiyaç duymadan web sitenizi yönetebiliyorsunuz.

Hizmet Sunduğumuz Sektörler

Aşağıda sunmuş olduğumuz listede WordPress altyapısını kullanmak için uygun sektörlerdir. Bunun dışında ki sektörler için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal

İster fiziksel isterse çevrimiçi, her kurumsal firmanın kaliteli bir web sitesine ihtiyacı vardır. İşletmenizi dünyaya tanıtmanın en etkili ve bütçe dostu yolu bir web sitesine sahip olmaktadır.

E-Ticaret

İnstagram ve Facebook üzerinden satış yapan kişilerin kesinlikle bir e-ticaret web sitesine sahip olmaları gerekmektedir. E-ticaret web site kurulum paketleri ile hemen çevrimiçi satışa başlayabilirsiniz.

Blog & Portföy

Kişisel blog, şehir rehberleri, magazin siteleri, yemek tarif siteleri veya haber sitesi gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan en bütçe dostu çözümler WordPress ile sizlerle.

WordPress Kurulum Ücretleri

Aşağıda yer alan WordPress kurulumun paketlerinden size uygun olanı seçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer bu paketlerden herhangi bir sizin isteklerinizi karşılamıyorsa, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek kendinize özel paket oluşturabilirsiniz.

Başlangıç

9.500₺

İşletme

14.500₺

Enterprise

17.500₺

Sorularınız mı var?

Sıkça sorulan sorulara göz atın

Tema ücreti pakete dahil mi?

Tema ücreti pakete dahildir. İş ortağımız olan ThemeForest firmasından seçeceğiniz herhangi bir WordPress temasını %100 Türkçe çevrilmiş şekilde kurulumu sağlıyoruz. Tema ücretleri gelende 45$ – 65$ arasında değişiklik göstermektedir.

SEO hizmeti veriyor musunuz?

Başlangıç ve profesyonel olarak iki farklı SEO hizmetimiz var. SEO paketlerimiz hakkında bilgi almak için WordPress SEO Hizmeti sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çalışmalar ne kadar sürede tamamlanıyor?

Çalışmaların tamamlanma süresi genel olarak istenilen web sitesinin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu süre ortalama olarak 3 ile 7 iş günü sürebilmektedir. Sizden istenilen bilgi, belge ve dokümanları hızlı göndermeniz süreci hızlandıracaktır.

Çalışma sonunda herhangi bir rapor sunuluyor mu?

Çalışma tamamlandıktan 2 – 3 gün sonra belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize yapılan işlemleri açıklayan bir rapor sunulacaktır.

Ücret iadesi sağlıyor musunuz?

Maalesef böyle bir durum mümkün olmuyor. Yapılan tüm işlemler dijital hizmet alanına girdiği için yapılan işlemlerin geri alınması mümkün değil. Bu yüzden siz çalışmayı beğenene kadar revizyon gerçekleştiriyoruz.

Revizyon hakkımız ne kadar?

İşlem tamamlanana kadar revizyon hakkınız vardır. Bizden satın aldığınız bir hizmetin içinize sinmesi ve beğenmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu yüzden siz beğenene kadar revizyon sağlıyoruz. 

Revizyon haklarınıza örnek : logo düzenlemesi, tema renk, font düzenlemeleri, sayfa genişliğinin düzenlenmesi vs.

Ödeme yöntemleri nedir?

Karınca Bilişim üzerinden satın alacağınız tüm hizmetleri kredi kartı veya Havale/EFT şeklinde ödeyebilirsiniz.

Domanin, hosting ve SSL sertifikasını nasıl yenilerim?

Enterprise paket satın alan müşterilerimizin ilk yıl domain, hosting ve SSL ücreti Karınca Bilişim tarafından karşılanmaktadır. 1 yıllık sürenin ardından yenileme işlemleri yapmak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek yenileme işlemlerini gerçekleştirebilir veya ilgili firmalara ödemeleri kendileri de yapabilirler.

Çalışmanın ardından destek sağlıyor musunuz?

Çalışma bittikten sonra bizim tarafımızdan destek alabileceksiniz. Çalışma sonrası destek şunları kapsamaktadır : web sitenizde oluşabilecek herhangi bir hata, tema, WordPress ve eklenti güncellemesidir. Destek süresi satın aldığınız pakete göre değişiklik göstermektedir. Bu süreler isteğe bağlı uzatılabilir.

Web sitenizi nasıl yöneteceksiniz?

Sadece enterprise paket satın alan müşterilerimize özel olarak web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair detaylı video çekerek hazırladığımız rapor ile birlikte sunuyoruz. Bu sayede web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair bilgiye sahip oluyorsunuz.

WordPress premium eklenti satıyor musunuz?

Karınca Bilişim üzerinden WordPress Premium Eklentiler sayfasını ziyaret ederek premium eklenti satın alabilirsiniz. Satın aldığınız tüm eklentiler lisanslıdır ve sadece bizim tarafımızdan kurulabilmektedir.

WooCommerce sanal pos entegre edebilir misiniz?

E-Ticaret paketi satın alan kullanıcılarımız için PayTR altyapısına sahip sanal pos entegrasyonunu kurmaktayız. Bu sayede ödemelerinizi kredi kartı ile alabilirsiniz.

Teklif formunu kullanarak WordPress kurulum hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

İşletmenizi dijital taşımak ve bu süreci en iyi şekilde yönetmek istiyorsanız eğer WordPress kurulum hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yanda ki teklif formundan bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Kurulum Hizmeti

Close
Bize Ulaşın