WordPress Destek Hizmeti

Karınca Bilişim olarak ihtiyaç duyabileceğiniz bütün WordPress işlemlerinizde size yardımcı olabiliriz. 5+ yıllık tecrübe ve her geçen gün kendini geliştiren bir ekibe sahip olan Karınca Bilişim ile WordPress kurulum, tema edit, eklenti kurulumu, web sitesi taşıma, site hızlandırma vb. birçok konuda destek alabilirsiniz.

5+ Yıllık Tecrübe

Karınca Bilişim 5+ yıllık WordPress ve yazılım tecrübesi ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi hedeflemektedir. Tecrübe ve bilgi birikimimiz ile hizmetinizdeyiz.

%100 Memnuniyet

Amacımız ve misyonumuz tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Bu yüzden müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir.

WordPress Destek

Tüm WordPress ve web siteleriniz için yılın 365 günü bizden destek satın alabilirsiniz. Satın aldığınız hizmet sonrasında web sitenizde yapılmasını istediğiniz tüm işlemler ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

WordPress Destek Ücreti

Saatlik Ücret

350₺

(Başlangıç Ücretidir)

Karınca Bilişim WordPress kurulum hizmetinin yanı sıra WordPress destek hizmeti de sağlamaktadır. Eğer web sitenizde üstesinden gelemediğiniz sorunlar varsa dilediğiniz zaman çekinmeden bizimle iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Kurulum ve Yapılandırma

WordPress’in kurulum ve yapılandırma işlemlerini kapsamaktadır. Gerekli dosyalar web sunucusuna yüklenir ve ayarlar yapılarak teslim edilir.

Premium Tema Kurulumu

Satın aldığınız herhangi bir WordPress temasının kurulumunu ve istediğiniz değişiklikleri sizin için gerçekleştirebiliriz. Bunun yanı sıra temanızı Türkçeye çevirebiliriz.

Premium Eklenti Kurulumu

Satın aldığınız herhangi bir WordPress eklentisinin kurulumunu ve ayarlarını siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştirebiliriz.

Güvenlik ve Virüs Taraması

WordPress sitenizin güvenlik açıklarını tespit ederek bunları kapatabilir ve sitenizde bulunan zararlı kod ve yazılımları temizleyebiliriz.

WordPress Site Hızlandırma

Yavaş açılan WordPress web siteniz için gerekli hızlandırma çalışmalarını yaparak web sitenizi daha stabil ve kullanıcı dostu hale getirebiliriz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

WordPress Hataları

WordPress sitenizde oluşan kod, beyaz sayfa, SQL hataları vb. gibi sorunlarda bizimle iletşime geçebilir ve sorunun çözülmesini isteyebilirsiniz.

Diğer WordPress Sorunları

Karşılaştığınız ve çözemediğiniz diğer WordPress sorunları için dilediğiniz zaman WordPress uzmanımız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. 

WordPress Destek Uzmanı

WordPress destek uzmanı olarak WordPress ile ilgili yaşadığınız tüm yazılımsal sorunları çözüme kavuşturuyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal WordPress kullanıcılarına destek sağlıyoruz.

WordPress uzmanı olarak genelde web sitenizi taşıma, eklenti sorunları, tema yapılandırma işlemleri ve WordPress optimizasyonu gibi konuları kapsamaktadır. WordPress destek uzmanı aynı zamanda müşterilerin sitelerinin güncel kalmasını ve güvenlik açıklarının kapatılmasına destek sağlar. Bu işlemlerin tamamı WordPress danışmanlık hizmetinin içerisinde mevcuttur.

Sorularınız mı var?

Sıkça sorulan sorulara göz atın

WordPress nedir?

WordPress dünya üzerinde birçok web sitesi tarafından kullanılan açık kaynak kodlu bir blog ve web sitesi oluşturma yazılımıdır. WordPress, kolay, işlevsel ve anlaşılabilir olması nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

WordPress altyapısını kullanarak blog, e-ticaret sitesi, haber sitesi gibi birçok türden web sitesi açılabilmektedir.

WordPress birçok geliştirici tarafından hazırlandığı ve açık kaynak kodlu olduğu için herhangi bir kullanıcı tarafından istenildiği gibi özelleştirilebilir. Bu durum sizlere web sitenizi istediğiniz niteliklere göre özelleştirme imkanı sunmaktadır. WordPress altyapısı için geliştirilen binlerce tema ve eklenti sayesinde kullanıcılar WordPress’i oldukça rahat kullanabilmektedirler. WordPress’in en iyi yanlarından birisi de öğrenmesi oldukça kolay bir yazılım olmasıdır. Yeni başlayanlar için ideal bir seçim olan WordPress aynı zamanda aktif topluluğu sayesinde herhangi bir sorun veya sıkıntı yaşadığınızda yardım alabileceğiniz birçok kaynağa erişim imkanı sağlar.

WordPress destek hizmeti neleri kapsar?

WordPress destek hizmeti ihtiyacınıza göre şekillenen bir pakettir. İster web sitesi taşıma, isterseniz WordPress virüs tarama ve temizleme isterseniz de tema düzenlemesi gibi birçok konuda destek sağlıyoruz. WordPress destek hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Destek için nasıl iletişime geçiyorsunuz?

Tüm destek işlemlerimizi çevrimiçi gerçekleştirmekteyiz. Destek hizmeti için isterseniz gerekli WordPress bilgilerini iletirsiniz isterseniz de AnyDesk ile uzaktan bağlantı sağlayarak işlemleri gerçekleştirebiliriz. Bize WhatsApp, Telgram veya telefon numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Destek hizmeti danışmanlık hizmetini de kapsıyor mu?

Hayır, WordPress danışmanlık ve WooCommerce danışmanlık için paket satın almanız gerekmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi için hizmet sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nedir?

Karınca Bilişim üzerinden satın alacağınız tüm hizmetleri kredi kartı veya Havale/EFT şeklinde ödeyebilirsiniz.

Ücret iadesi sağlıyor musunuz?

Maalesef böyle bir durum mümkün olmuyor. Yapılan tüm işlemler dijital hizmet alanına girdiği için yapılan işlemlerin geri alınması mümkün değil. Bu yüzden siz çalışmayı beğenene kadar revizyon gerçekleştiriyoruz.

Çalışmanın ardından destek sağlıyor musunuz?

Çalışma bittikten sonra bizim tarafımızdan destek alabileceksiniz. Çalışma sonrası destek şunları kapsamaktadır : web sitenizde oluşabilecek herhangi bir hata, tema, WordPress ve eklenti güncellemesidir. Destek süresi satın aldığınız pakete göre değişiklik göstermektedir. Bu süreler isteğe bağlı uzatılabilir.

Teklif formunu kullanarak WordPress kurulum hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

İşletmenizi dijital taşımak ve bu süreci en iyi şekilde yönetmek istiyorsanız eğer WordPress kurulum hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yanda ki teklif formundan bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Kurulum Hizmeti

Close
Bize Ulaşın